Yeniden Hedefleme
single page feature image

Yeniden Hedefleme

İnsanların markanızı hatırlamasını sağlayın, unutulmaz kılın ve güçlenin.

Yeniden hedefleme, satışları artırmanın inanılmaz etkili bir yoludur. Ayrıca, web sitesi trafiğini hedefleyen, son derece popüler ve etkili bir çevrimiçi reklamcılık yöntemidir.Haydi markanı unutulmaz yapalım!

STANDART YENİDEN HEDEFLEME

Standart Yeniden Hedefleme ile Dönüşüm Oranınızı Artırın!

Standart Yeniden Hedefleme özelliği; web sitenizi ziyaret eden ziyaretçilerinizi takip eder ve farklı web sayfalarında çevrimiçi gezinirken onları hedefleyip reklamlarınızı göstererek yeniden ulaşabilmenizi sağlar.

Bu sayede bir makale okurken, müzik dinlerken veya çevrimiçi mağazalara göz atarken reklamlarınız sunduğunuz ürünleri/hizmetleri potansiyel müşterilerinize hatırlatacak ve bir satın alma/hizmet alma kararı aldıklarında sitenize geri getirecektir.

Standart Yeniden Hedefleme, reklamlarınızı güçlü kılan, reklamlarınızın etkisini oldukça artıran bir teknolojidir. Yapılan araştırmalara göre yeniden hedefleme ile kullanıcıların reklamlarınıza karşı olan tepkilerinin %400 oranında arttığı belirtilmiştir. Bu sayede THEADX Standart Yeniden Hedefleme ile yaptığınız yatırımlarınızın iki kat veya daha fazla verimlilikle size geri dönmesini sağlayabilirsiniz.

Standart Yeniden Hedefleme, web sitenizi ziyaret edip herhangi bir işlem gerçekleştirmeden web sitenizden ayrılan potansiyel müşteriler ile tekrar etkileşim kurmanıza, bu ziyaretçileri geri kazanmanıza ve müşterilere dönüştürmenize yardımcı olur.

Bunun yanında reklamlarınızla direkt satış yapmasanız da marka bilinirliğinizi artırarak markanızı müşteriye sürekli hatırlatıyor ve potansiyel müşterilerin zihninde yer edinmenizi sağlıyor.

Tüm reklam modellerinin kullanılabildiği bu özellikte bannerlarınızı manuel oluşturmanız ve sisteme yüklemeniz gerekiyor. Bu reklamlar, sitenizin adına doğru müşterileri çekmenin ve işletmeniz için yatırım getirinizi artırmanın en iyi yollarından biridir.

KAPSAMLI SEGMENT İLE YENİDEN HEDEFLEME

Müşterilerinizi Segmente Ederek İlgilenebilecekleri Tekliflerinizi /Ürünlerinizi Sunun, Dönüşüm Oranınızı Artırın!

Kapsamlı Segment Yeniden Hedefleme özelliği; web sitenizi ziyaret eden ziyaretçilerinizi segmentlere ayırarak takip etmeniz ve farklı web sayfalarında çevrimiçi gezinirken onları hedefleyip onlara özel hazırlanmış teklifleri/reklamları göstererek yeniden ulaşabilmenizi sağlar.

Her ziyaretçi grubunun işletmenizden beklentileri farklı olduğundan hepsine aynı teklif /reklam ile gitmeniz kampanyanızın başarı oranının düşürecektir. Bu nedenle ziyaretçilerinizin beklenti ve ihtiyaçlarına yanıt vermek için Kapsamlı Segment Yeniden Hedefleme özelliği ile ziyaretçilerinizi segmente ederek hedeflemeniz yatırım getirilerinizi pozitif yönde etkileyecektir.

Kapsamlı Segment Yeniden Hedefleme, reklamlarınızı ziyaretçi segmentlerinize göre özelleştirmenizi sağlayarak güçlü kılan, reklamlarınızın etkisini oldukça artıran ve ayrıca hedef kitlenizin satın alma kararına temas edebildiğiniz bir teknolojidir.

Web sitesi ziyaretçilerinizi segmente edebileceğiniz örnekler;

 • Web sitenizde geçirdikleri süre
 • Görüntülenen sayfa sayısı
 • Ziyaret edilen sayfalar
 • A ve B sayfasını ziyaret edenler
 • Sosyal medyadan gelenler
 • Arama motrolarından gelenler
 • 100 TL üstü alışveriş yapan ziyaretçiler gibi çeşitlendirilebilir.

DİNAMİK YENİDEN HEDEFLEME

Dinamik Yeniden Hedefleme 2.Şans Yaratır.

Dinamik Yeniden Hedefleme özelliği ile ziyaretçilerinize web sitenizde inceledikleri ürünler veya hizmetlerinizle ilgili kişiselleştirilmiş otomatik reklamlar gösterebilirsiniz.

Dinamik yeniden hedefleme reklamlarınızı otomatik olarak oluşturabilmeniz için gerekli veri depolama sistemi alt yapısını sizlere sunuyoruz. Yalnızca E-ticaret sitenizde yer alan ürün kataloğunuzu sistemlerimize yükleyip kampanyalarınızı oluşturmanız yeterli.

İnternet kullanıcılarını tek ziyarette sitenizden bir şeyler satın alması yönünde ikna etmek zordur. Dinamik Yeniden Hedefleme size kararsız ziyaretçilerinize özel bannerlarla, sitenizde deneyimlediği ürünleri tekrar önerme şansı verir.

Reklamlarınızı otomatik olarak oluşturabilmeniz için size sunmuş olduğumuz veri depolama sistemimize;

 • E-ticaret veya web sitenizde yer alan ürün kataloğunuzu yüklemeniz
 • Ve kampanyalarınızı oluşturmanız yeterli olacaktır.

Sistem sizin yerinize çalışarak kendi logonuz altında, her ürün için doğru insanları bulup, ürünlerinize ait güncel stok/fiyat bilgileriyle istediğiniz sürece reklam yayınlarınızı yapacaktır.

DİNAMİK VİDEO YENİDEN HEDEFLEME

Verilerin ve Kişiselleştirilmiş Videoların Güçlü Birleşmesi

Dinamik Video Yeniden Hedefleme özelliği ile ziyaretçilerinize web sitenizde inceledikleri ürünler veya hizmetlerinizle ilgili kişiselleştirilmiş otomatik online video reklamlar gösterebilirsiniz.

Dinamik Video Yeniden Hedefleme, Dinamik yeniden hedeflemede elde edilen tüm özelliklere ek olarak reklamlarınız online video içerikler halinde sunmanızı sağlıyor.

Dinamik video yeniden hedefleme reklamlarınızı otomatik olarak oluşturabilmeniz için gerekli veri depolama sistemi alt yapısını sizlere sunuyoruz. Yalnızca E-ticaret sitenizde yer alan ürün kataloğunuzu sistemlerimize yükleyip kampanyalarınızı oluşturmanız yeterli.

MÜŞTERİ LİSTESİ İLE YENİDEN HEDEFLEME

Ziyaretçilerinizi Web Sitenizle Etkileşimlerine Göre Listeleyerek Hedefleyin!

Müşteri Listesi İle Yeniden Hedefleme özelliğiyle; ana sayfanızı, üye giriş sayfanızı, dönüşüm sayfanızı veya diğer belirli sayfalarınızı görüntüleyen kullanıcılar için kurallara oluşturarak listeler hazırlayabilir, bu listelerde yer alan kullanıcılara web sitenizde ilgilendikleri ürün/hizmet/teklif ile ilgili kişiselleştirilmiş otomatik online reklamlar gösterebilirsiniz.

Müşteri Listesi İle Yeniden Hedefleme, reklamlarınızın etkisini oldukça artıran bir teknolojidir.

Yapılan araştırmalara göre alışveriş sepetini terk eden online müşterilerin yüzde 54’nün “Aynı ürünü indirimli gördüğünde alırım.” dediği belirtilmiş. Alışveriş sepetinizi terk eden kullanıcılarınızı listeleyip Müşteri Listesi İle Yeniden Hedefleme özelliğini kullanılarak web sitenizden ayrılan potansiyel müşteriler ile tekrar etkileşim kurmanıza sitenize çekerek satış gerçekleştirmenize yardımcı olur.

Hazırlayabileceğiniz Örnek Liste Stratejileri;
 • Ana sayfayı Görüntüleyenler
 • Kategori Sayfasını Görüntüleyenler
 • Ürün veya Teklif Sayfasını Görüntüleyenler
 • Alış veriş Sepetini Terk Edenler
 • Ürün veya Hizmet Satın Almışlar
 • Üyeler

Ve sizin sitenizin yapısı ve trafik hacmine uygun belirleyeceğiniz listeler.

ARAMA YENİDEN HEDEFLEME

%30 Daha Az Maliyetle Hedef Kitleye Reklamlarınızı Ulaştırın

Herhangi bir arama motoru veya site içi arama motoru üzerinde arama yaparak sitenize gelen ziyaretçileri, Arama Yeniden Hedefleme ile arama yaptıkları anahtar kelimeler bazın da hedefleyerek reklamlarınızı gösterebilirsiniz.

Arama Yeniden Hedefleme, hedefleme yöntemleri arasında en doğru ve kaliteli geri dönüşleri sunar. Kullanıcıları herhangi bir arama motoru veya site içi arama motoru üzerinden arama yaparak sitenize geldikten sonra ilgili kelime ile hedefleyerek diğer siteleri ziyaret ettiklerinde statik ya da dinamik bannerlarınızın gösterimini sağlayabilirsiniz.

Bu sayede ziyaretçilere ihtiyaç duydukları ya da ilgilendikleri konu ile ilgili reklam gösterimi yapıldığından tıklamalarınızı satışa dönüştürme oranınız artacaktır.